גודל טבעת אירוסין

שינוי גודל טבעת האירוסין לא אמור להיות קשה

טבעת אירוסין היא אחת התכשיטים החשובים, המשמעותיים והערכיים ביותר באוסף שלך. זו גם יצירה שתמריא רק מסיבות מאוד ספציפיות. מציאת טבעת שתתאים בצורה מושלמת היא חלק קריטי בפאזל האירוסין. ואם אתה רוצה לשמור על ההצעה שלך כהפתעה מוחלטת, השגת גודל הטבעת הנכון עשויה להיראות בלתי אפשרית. למומחים שלנו יש כמה עצות עבורך אם הטבעת שלך בסופו של דבר בגודל הלא נכון.

 

כיצד לדעת אם טבעת האירוסין שלך גדולה או קטנה מדי

אנשים רבים מאמינים כי ביטוח הוא ההיבט החשוב ביותר בהגנה על טבעת האירוסין שלך, אך התאמה נכונה היא קו ההגנה הראשון שלך. טבעת האירוסין שלך אמורה להחליק בקלות יחסית ולהתנגד מעט כאשר מסירים אותה. האצבע שלך לא אמורה לבלוט סביב הטבעת (סימן שהיא קטנה מדי), אך גם הטבעת לא צריכה להחליק בחופשיות רבה מדי, מה שגורם לה לסיכון ליפול. אם אתה לא ממש בטוח אם הוא רופף מדי או צמוד (ומכיוון שגודל האצבע שלך משתנה מדי יום), אנו ממליצים לענוד את הטבעת למספר ימים כדי לוודא שיש צורך לשנות את גודל האצבע.

ניתן לשנות את גודל הטבעות בקלות. המומחים שלנו טבעות אירוסין יכולים לספק לך את כל המידע שאתה צריך לדעת על שינוי גודל הטבעת. כאן כללנו כמה טיפים מקצועיים ואלטרנטיבות עבורך להשגת התאמה נהדרת.

 

איך עושים טבעות גדולות או קטנות יותר?

לאחר שהחלטת שגודל הטבעת שלך אינו מתאים בדיוק, מה יקרה הלאה? אם הוא גדול מדי, תכשיטן יחתוך חלק קטן מהשוק ואז יחבר את הקצוות מחדש באמצעות הלחמה. זה עובד על טבעות רבות. אלמנטים כגון אבנים וחומרים עדינים, טבעות דקות, אבני שיבוץ ופסים נצחיים בדרך כלל לא יכולים להתמקד.

הגדלת הטבעת שלך היא תהליך דומה; התכשיטן יחתוך ויוסיף מתכת נוספת ללהקה. הטבעת נפרדת, ואותה מתכת יקרה שבה מכניסים את הלהקה ואז מגשרים את הלוח למקומו.

מתיחת הלהקה היא אפשרות נוספת, אך אנו ממליצים נגדה מכיוון שהתהליך מדלל את רצועת המתכת ויכול לעוות את צורת הטבעת.

אנו מבינים שקבלת גודל הטבעת הנכון בפעם הראשונה יכולה להיות קשה, במיוחד אם אתה רוצה לשמור על ההפתעה שלך. זו בדיוק הסיבה שאנו מציעים שינוי גודל טבעת בחינם בכל טבעות האירוסין המותאמות אישית עד שנה לאחר הרכישה.