מניעת מקרים של כייסות

אמנם כייס אינו פשע נפוץ בארצות הברית, אך עדיין מדובר בפחד נפוץ ופופולרי במדינות רבות אחרות, במיוחד באירופה. ארנקי חסימת ה-RFID שלנו אמנם נפלאים בכל מה שקשור להגנה עליכם מפני גניבה אלקטרונית, אך הם אינם יכולים לשמור על כרטיסי האשראי ותעודות הזהות שלכם אם הם נשלפים מהכיס! להלן מספר דרכים שבהן ניתן להימנע מלהפוך לקורבנות של אירוע כייסות:

 

הישארו מודעים למצב

דעו תמיד איפה אתם ומי נמצא סביבכם. זה יכול להיות כמעט בלתי אפשרי לבחור מי בקהל האנשים עשוי להיות כייס, מכיוון שהם יכולים להיראות כמו כל אחד. עם זאת, זכרו את הטיפים הבאים:

 

קבוצות – הכייסים עובדים לרוב כצוות שבו אדם אחד או שניים יסיחו את דעתכם בעוד שאחר יגנוב את הארנק. אם אתם רואים משהו שמושך תשומת לב, הקפידו לשים עליו עין, מכיוון שכייס עשוי לנוע בין האנשים הקהל.

 

ילדים – כן, אפילו ילדים יכולים להיות כייסים. תיירים לעולם אינם מצפים לכך, ואי אפשר להעניש את הילדים בחומרה רבה מדי. הישארו ערניים גם כשילדים נמצאים בסביבה.

 

לבושים היטב – הכייסים נראים לעיתים נדירות כמו אנשים עניים. הם עושים כמיטב יכולתם להשתלב בסביבה שבה הם נמצאים כדי לא להוציא את הדגל האדום הפנימי אצל אף אחד.

 

דע את מרחבי היעד

הכייסים בדרך כלל בוחרים לעבוד באותם סוגים של מקומות, כולל:

 

אטרקציות תיירותיות – בדרך כלל, תיירים נושאים עליהם הרבה מזומנים וחפצי ערך, מה שהופך אותם למטרות נהדרות. אזורים אלה של אטרקציות תיירותיות מאופיינים לעיתים קרובות בתנועה רבה, כלומר מקובל שאנשים נתקלים זה בזה.

 

תחבורה ציבורית – אוטובוסים, רכבת תחתית ורכבות לעיתים מכריחים אנשים לעמוד קרוב זה לזה, מה שהופך אתכם ליעד המושלם לכייסים.

 

מסעדות וברים – אלה שאוכלים בדרך כלל לא שמים לב לפריטים שלהם אלא שמים לב לאוכל שלהם.

 

לובי של בתי מלון – כשאתם מגיעים למלון שלכם, ייתכן שתנסו לארגן את המזוודות שלכם ופריטים אחרים. זה הופך אתכם למטרה קלה אם כייס יכול להסיט את תשומת לבכם.

כיצד למנוע כייסות

אם ברצונכם להימנע מלהיות קורבן של כייסים, הקפידו לבצע את הטיפים הבאים:

 

היו ערניים וישירים – אל תפחדו לשמור מרחק מאדם זר שמשהו בו "מריח" לא טוב. רוב הגנבים לא חושבים שתסתכנו בלעשות סצנה, ולכן הם בטוחים שהם יכולים לברוח ממעשה כזה.

 

אל תשמרו עליכם יותר מדי בבת אחת – ככל שתשמרו פחות בארנק, תהיה לכם פחות בעיה אם הוא אכן נגנב. עשו כמיטב יכולתכם לשמור רק כרטיס אשראי אחד, תעודת זהות אחת וכמות מזומנים קטנה בארנק. שמרו כרטיס גיבוי במלון שלכם למקרה שהארנק שלכם אכן נגנב!

 

השתמשו בארנק כיס קדמי – הארנק שלכם עדיין יכול להילקח מכיס קדמי, אך לכייס זו משימה שהרבה יותר קשה לבצע אותה. אם לא כיס קדמי, נסו להשתמש במעיל עם כיס פנימי שכמעט בלתי אפשרי להגיע אליו.

 

חנות הארנקים שלנו

אם אתם מחפשים ארנק לאישה שיכול לעזור לכם להימנע מלהיות קורבן של כייסות, כנסו לאתר שלנו עוד היום!