כיצד לעצב חדר אוכל

בין אם אתם מעצבים מחדש לגמרי או רק מעדכנים את החלל שלכם, אנחנו כאן כדי לענות על השאלה הגדולה שעולה לכם בראש: איך לעצב חדר אוכל.

 

שלב 1: קבע את תקציב חדר האוכל שלך

מתלבטים כיצד לעדכן חדר אוכל בתקציב? התחל בקביעת כמה כסף יש לך להוציא על כל פרויקט חדר האוכל. אמנם זה בסדר לבחור טווח הוצאות, אך תרצה לוודא להחליט על נתון קשה ומהיר שלא תעלה עליו כדי לשמור אותך על המסלול.

 

צור רשימת קניות לחדר אוכל

ברגע שאתה יודע את הסכום הכולל שאתה מוכן להוציא, הגיע הזמן לשקול אילו פריטים תצטרך לרכוש. אנו ממליצים לרשום כל פריט שאתה מחפש יחד עם טווח מחירים כללי כמה עולה כל פריט בדרך כלל. אם, למשל, אתה אוהב את שולחן האוכל שלך אך מחפש דרכים לעדכן את כסאות חדר האוכל שלך, תוכל להשאיר את שולחן האוכל מחוץ לרשימה ולהתמקד במקום זאת כיצד לעדכן את כסאות חדר האוכל שלך בצורה שתעזור להפוך את החדר.

 

קבע את פריטי העדיפות שלך

לאחר שיצרת את רשימת הקניות שלך בחדר האוכל, הגיע הזמן לקבוע אילו פריטים הם בראש סדר העדיפויות עבורך. אם, למשל, רכישת שולחן אוכל חדש היא בראש סדר העדיפויות שלך, בדוק תקציב לשולחן שלך ורכוש פריט זה קודם. כך, אם אתה צריך להקצות מעט מדי תקציב על סט חדר האוכל שלך, תוכל להתאים את שאר התקציב בהתאם, ולהוציא פחות על ריהוט וחדר אוכל שפחות חשוב לך.

 

מצא מכירת רהיטים

בנוסף לכך שיש לך את התמורה הטובה ביותר לתקציב שלך, רהיטי כוכב מציעים מגוון מכירות של רהיטים לאורך כל השנה. למרות שאנחנו עובדים קשה כדי לספק ריהוט איכותי ובמחיר סביר לאורך כל השנה, זה חכם לנצל את המכירות האלה ככל שהן מתעוררות, במיוחד אם אתה מעוניין לרכוש הרבה רהיטים בבת אחת.

 

שלב 2: מצא את סגנון עיצוב הפנים המובהק שלך

לאחר שקבעת את תקציב הרהיטים שלך, הגיע הזמן לשקול את סגנון עיצוב הפנים הייחודי שלך. למרות שאתה לא יכול ליפול חזק בסגנון מסוים, אך צמצום הטעם שלך יכול להקל על ההתקדמות בהחלטות שלך.

 

ריהוט חדר אוכל מודרני ועכשווי

סגנון הריהוט המודרני המודרני נוטה להסתמך על מינימליזם, מבטאי מתכת, קווים נקיים, צורות גיאומטריות וחוסר כללי של עומס. כאשר תעצבו את פינת האוכל שלכם בסגנון עכשווי מודרני, תרצו לשלב מאפיינים אלה בצורה משמעותית. בכל הנוגע לרהיטי חדר אוכל מודרניים, היזהרו אחרי שולחנות מאופקים העשויים משני חומרים מנוגדים, כסאות אוכל מודרניים וספסלים עם בדים טבעיים, ושרתים, מזנונים, ארונות חרסינה ועגלות בר עם מבטאים ממתכת.