4 רעיונות משגעים לפרגולה שלכם ב-2022

פרגולה שמותקנת בחצר היא מושג עתיק יומין. ניתן לתארך את הפרגולות המוקדמות לשנת 1400 לפני הספירה. עם הזמן, המבנה החיצוני העתיק הזה השתנה בצורה אדירה. כיום, יש לכם אפשרויות בלתי מוגבלות לעיצובים וסגנונות של פרגולות, אז למה שלא תנסו כמה רעיונות משגעים בקיץ 2022?

 

בפוסט הזה נחלוק איתכם ארבעה רעיונות מדהימים לפרגולה בחצר שלכם כדי שתוכלו להפיק ממנה את המרב מהקיץ הבא. המומחים של אלום חיפה ריכזו עבורכם את המידע.

פרגולה פתוחה

רוצים קצת אור טבעי בפרגולה שלכם? נסו את הפרגולה הפתוחה שיוצרת אווירה מרגיעה במיוחד כדי שתוכלו להפיק את המרב משעות אחר הצהריים החמימות של הקיץ. הפרגולה בנויה מעץ, כך שאם כבר יש לכם מבני עץ בחוץ, היא רק תוסיף יותר למראה החצר שלכם. עצבו את הפרגולה שלכם בריהוט המחמיא לה ומפיק את המרב מהחלל החיצוני.

פרגולה קובייה

מחפשים עיצובי פרגולה שנותנים לכם פרטיות כשאתם מבלים עם יקיריכם בחוץ? נסו את פרגולת הקובייה שיוצרת חלל חיצוני מוצל עבור המשפחה והחברים שלכם. בתוך הפרגולה הזו, אתם יכולים להשאיר צד אחד ריק, כך שהוא משמש ככניסה לחדר החיצוני.

 

שוב, מדובר במבנה עץ, אז ודאו שאתם הולכים על סוג עץ שמתאים למבנים החיצוניים הקיימים שלכם.

פרגולת עץ שנותנת לכם הרגשה אמיתית של טבע

אמנם כבר הזכרנו כמה סוגים של פרגולת עץ, אבל זו תעניק לכם תחושה אמיתית של טבע. מבנה העץ החיצוני הייחודי הוא שילוב של פרגולת עץ הבנויה סביב עץ, כך שהוא מהווה תוספת מושלמת לחצר שלכם אם יש לכם עצים. ניתן להשלים את המראה על ידי הוספת רהיטים כמו שולחן עץ ושרפרפים.

פרגולת ויניל

מבנה חיצוני עמיד במיוחד, גם בפני מזג אוויר, הוא פרגולת ויניל. הוסיפו אחת לחצר שלכם כדי להביא מרקם, עומק, וכמובן, משיכה ויזואלית לחלל החיצוני. פרגולת ויניל יכולה להחזיק מעמד כמעט לנצח ללא קשר לתנאי מזג האוויר. אז בין אם יורד גשם או שהרוחות חזקות, אתם יודעים שהמבנה החיצוני שלכם יחזיק מעמד.

 

יש עוד הרבה רעיונות להצללה, כמו סוככים למרפסת. למידע נוסף על הרעיונות הכי חדשים, צרו איתנו קשר. עם שנים של ניסיון בתעשייה, אנו שמים דגש מיוחד על מה שהלקוחות שלנו רוצים, והצוות שלנו מבטיח להפוך את החלומות האלה למציאות. להצעת מחיר או לייעוץ חינם, צרו קשר עכשיו.