טיפים לשמירה על שביל הכניסה לבית

אתה יכול להשקיע בחניה שלך ולהוסיף יופי לבית שלך עם ריצוף בהתאמה אישית ושער חשמלי כדי לשמור על אבטחת הנכס שלך. עם כל חלקי העבודה האלה, אתה רוצה לשמור על ערנות עם תחזוקה כדי להבטיח שהכניסה המוגנת שלך לא תהיה רק ​​פונקציונלית, אלא גם קלה לשימוש בכל עת.

 

להעריך את הכניסה

תחזוקה תמיד צריכה להתחיל בהערכה כוללת של האזור. אם עדיין לא התקנת את השער ואת הפותחן, עליך לבדוק את כניסת הכניסה שלך מראש. חפש את כל האזורים בכניסה לגדר ובכניסה שלך, הדורשים תחזוקה – עדיף לטפל בהם לפני שתתקין את השער.

 

בזמן שאתה מעיין באזור בכל מקרה, שקול איזה סוג של שער אתה רוצה ומה יעבוד לאזור שלך. שתי האפשרויות העיקריות שלך הן שערים מתנדנדים והחלקה. שערים מתפתלים דורשים אישור בתוך שביל הגישה שלך כדי להיפתח. הם גם לא אידיאליים אם יש לך שביל נסיעה משופע. שערים הזזה דורשים התקנת מסילה לאורך קו הגדר, כך שאתה צריך אורך מתאים להתקנה כזו.

 

נקה את שער החשמל מפני שלג, לחות ופסולת

אם תבחר שער חשמלי, חלק מהדגמים מגיעים עם לוחות להחלקת כרטיס או הזנת קוד. סגנונות אחרים נפתחים בדומה לדלת המוסך שלך, עם שלט. חלק מהדגמים אפילו מגיעים עם פאנלים סולאריים להפעלת השער. עליך לוודא שאף פעם לא מצטברים פסולת על כל אחד מחלקי השער מכיוון שזה יכול לפגוע בפונקציונליות של השער.

 

פותחי שער חשמלי פתוחים לאלמנטים יותר מאשר פותח דלתות מוסך. הם נועדו לעמוד בעמידות מזג האוויר, אך אתה עדיין רוצה לנקות מהם שלג או רטיבות אחרת – אין טעם להסתכן בלחות החודרת אל הפנים. אם אתה רוצה לנקות את הלוחות עצמם, השתמש במטלית רכה ולא שוחקת כדי לנגב לחות ופסולת.

 

בדוק את הגלילים והמסלולים

שערי הזזה מתפקדים בדומה לדלתות הזזה מזכוכית. השער מותקן על גלילים המחליקים לאורך המסילות. לכלוך ופסולת יכולים להצטבר במסלולים ולאורך הגלילים, במיוחד מכיוון שאתה נוסע מעל המסלול מדי יום.

 

תרצה לבדוק את הגלילים והמסלולים מעת לעת כדי למנוע בעיות. השתמש במטאטא רך כדי לסלק כל עלים או פסולת. באופן דומה, שמור על המסלול נקי משלג וקרח. עם זאת, לעולם אל תשתמש בבקבוק קרח על המסלול להסרת קרח מכיוון שזה עלול לפגוע במבנה.

 

לשמן ולשמור על כל החלקים הנעים

שערי נדנדה נצמדים אל עמודי השער באופן הדומה לדלתות. כמו בדלתות, אתה רוצה לשמור על הצירים. בדוק אותם מעת לעת כדי לוודא שהם תקינים. פעם בשנה, או בכל פעם שאתה שומע חריקה, משמן את חלקי הצירים. התייעץ עם מומחי הגדרות המקומיות שלך לגבי חומר הסיכה הטוב ביותר עבור השער הספציפי שלך.

 

חלק משערי הנדנדה מגיעים גם עם תפסים, במיוחד אם יש לך שער כפול. תרצה לתת לתפס פעם נוספת מדי פעם. וודא שאין אזורים שבורים. הבריח עשוי להזדקק גם לשימון תקופתי, כדי למנוע ממנו להידבק.