4 דרכים לחסוך כסף במלונות לחופשה הבאה שלך

  1. עקוב אחר מבצעים וקופונים

אתה יכול לחסוך כסף כשאתה מזמין את המלון שלך באתר כמו booking.com, אך יצירתיות יכולה לחסוך לך עוד יותר כסף. לפני שתצאו לטיול שלכם, חפשו באינטרנט קופונים לבוקינג כדי לחשוף מבצעים והנחות.

 

בנוסף, שקול להירשם לאתרים לחיסכון בכסף כמו https://promocode1.com/  ו- https://nau.co.il/ , והצג בדפי העיר לאזורים שאתה מתכנן לבקר בהם. אם אתה צופה באופן קבוע באתרי אינטרנט של היום, תוכל למצוא מחירים נמוכים למלונות וחבילות נופש.

 

אתה יכול גם לבקש מדריך מבקרים בחינם ממשרד התיירות הרשמי של המדינה, העיר או האזור כדי לחסוך כסף בטיול שלך. מדריכים אלה כוללים בדרך כלל קופונים או קודי קידום מכירות מקוונים לאטרקציות, מסעדות ולינה.

 

אם אתה מוצא את עצמך בדרכים אך הזנחת לחפש עסקאות מבעוד מועד, עדיין יש הזדמנויות למצוא עסקה. במרכזי מבקרים ובמקומות אחרים שאליהם מגיעים תיירים – כמו תחנות דלק, מסעדות וחנויות בסמוך לכבישים ראשיים גדולים – עשויים להיות גם קופונים למלונות ופונדקים באזור. תוכלו למצוא גם קופונים בשדות תעופה, תחנות אוטובוס או רכבת, חברות רכב להשכרה ואטרקציות תיירותיות.

 

  1. השתמש בהנחות שכבר יש לך

למרבה הצער, למדתי רק על הנחות סטודנטים לאחר שסיימתי את הלימודים בקולג '. יכולתי לחסוך כסף בכל פעם שרכשתי כרטיסים לסרט, ביקרתי במוזיאונים וסעדתי במסעדות.

 

אל תעשה את אותה הטעות שעשיתי. ישנם מספר כרטיסי חבר אשר חוסכים לך כסף, וייתכן שכבר תהיה זכאי למספר הנחות. סטודנטים, בוגרים, מורים, עובדי חירום, אנשי AAA, אנשי AARP, אנשי צבא ועובדי ממשלה יכולים לקבל הנחות כאשר הם קונים, סועדים או שוהים במלונות. התקשר למלונות או עיין באתרי האינטרנט שלהם כדי ללמוד עוד על חברות והנחות בארגון.

 

  1. הזמינו את חדרכם על ידי התקשרות ישירה למלון

לאחר שבחרתם את התאריכים הטובים ביותר למלון ולנסיעות שיתאימו לתקציבכם ובדקתם את המחיר המקוון הנמוך ביותר עבור מלון, שקול להתקשר ישירות למלון כדי להזמין את חדרכם. ייתכן שתקבל מבצע טוב יותר או תקבל שדרוג חדרים אם תתקשר ותדבר עם עובד המלון.

 

כשאתה מתקשר, תוכל גם לברר אודות פריטים שעשויים להשפיע על השהות שלך. לדוגמה, אתה יכול לשאול אם המלון יהיה בבנייה או שיש להם כנס גדול או קבוצה שמבקרים במהלך שהותך. אם התקשרת במקור למלון כדי לבדוק את המחיר והזמינות, בדוק באופן מקוון במחיר נמוך יותר וחפש קודי קידום מכירות מקוונים לפני שאתה מזמין חדר.

 

  1. היזהרו מחבילות הבידור

הזמנתי פעם טיול לקניון אמריקה במינסוטה באמצעות חבילת מלונות ובידור. ברגע שהגעתי, הבנתי שהחבילה לא מספקת חסכון אמיתי. יכולתי לחסוך כסף על ידי רכישת אפשרויות המלון והבידור בנפרד!

 

מלונות רבים מציעים חבילות גולף, כרטיסים בחינם לאטרקציות מקומיות, שירותי ספא וחבילות רומנטיקה, אך עסקאות חבילה אלו בדרך כלל לא ממש חוסכות לכם כסף. חקרו את מחירי המלונות והאטרקציות למבקרים כדי לראות אם הגיוני לרכוש הכל ביחד לפני שאתם קונים עסקת חבילה.

 

לפרטים נוספים היכנסו לאתר https://cheaphotelstelaviv.co.il/