מה הסגנון של טבעת האירוסין שלכם?

גברים רבים מתקשים לבחור טבעת אירוסין מתאימה לארוסתם. הם, בניגוד לנשים שקונות תכשיטים כל חייהן, חסרים את הידע שלהן באבנים ושיבוצים, אז אין פלא שהם מוצאים את עצמם בבלבול מוחלט כשמגיע הזמן לרכוש את התכשיט החשוב ביותר שאתן תענדו אי פעם. עם זאת, התהליך עשוי להסתבך עוד יותר אם אין לכן מושג בעצמכן איזה סגנון אתן מעדיפות. אם אוסף התכשיטים שלכן הוא אקלקטי כמו קטלוג האלבומים של מדונה, אולי כדאי שתקדישו את הזמן כדי לנפות את הסגנונות הרבים שאימצתן במהלך השנים ולהפוך את העדפותיכן למערך סמנים שניתן לזהות בקלות כדי שתוכלו לבחור את טבעת החלומות שלכן. כך, למעשה, תוכלו לבחור את הסגנון האישי שלכן.

 

לאחר שבחרתן באבנים שאתן אוהבות ובמתכת שהכי מושכת בעיניכן, תצטרכו לבחור סגנון. האם אתן רוצות טבעת פשוטה, או טבעת מעוטרת בפיליגרן? האם אבן בודדת מספיקה לכן, או שאתן צריכות אבנים משני צדיה (או אפילו, הילה של אבנים קטנות מסביב לאבן גדולה במרכז)? והאם אתן חושבות שאבן מרכזית גדולה מתאימה לאסתטיקה שלכן, או שמא עדיף משהו פחות ראוותני לטעמכן? האם אתן מעדיפות משהו ישר מקמעונאי, עתיק ואותנטי או יצירה בהתאמה אישית? כל השאלות הללו חשובות אם אתן מנסות למצוא את הסגנון האישי שלכן.

 

הימור טוב הוא לקחת בחשבון את האסתטיקה שלכן לטווח הארוך. מכיוון שאתן ככל הנראה מתכננות לענוד את טבעת האירוסין שלכן למשך שארית חייכן, תרצו לבחור משהו שיתאים לכן גם בעוד עשר או עשרים שנה כפי שהוא מתאים היום. קחו בחשבון לא רק סגנונות שהערכתן בעבר, אלא גם את מה שכנראה ימשיך להתאים לאישיות שלכן בהמשך הדרך. אם אתן שקטות ומאופקות, למשל, ייתכן שתרצו לבחור בסגנון מסורתי וקלאסי יותר, כמו הסוליטייר הקלאסי של טיפאני'ז. אם לעומת זאת, אתן מעדיפות משהו שונה ויוצא דופן (וזה תמיד הסגנון שלכן), ייתכן שתבחרו בטבעת שתצביע קצת יותר על הנטייה שלכן לאינדיבידואליות.

 

רק אתן יכולות לקבוע את הסגנון המתאים לכן ביותר, אך על ידי הקדשת זמן לפענוח האסתטיקה הבסיסית שלכן בכל הקשור לתכשיטים, תוכלו לבחור את סוג הטבעת שאתן רוצות ולתכנן את הרכיבים, וכך יש לכן סיכוי הרבה יותר טוב לקבל טבעת אירוסין שתמשיך לעצור את נשימתכן לאורך שנים ארוכות. כבונוס, תרוויחו גם את הכרת התודה הנצחית של ארוסכן בכך שתגידו לו בדיוק מה אתן רוצות.