מה חשוב לשאול לפני התקנת סוכך זרועות בביתכם

הוספת סוכך זרועות לביתכם היא אפשרות נהדרת מסיבות רבות. סוככים מעניקים לכם מרחב מגורים נוסף לשימוש כאשר הוא שטוף שמש ואפילו כאשר יורד גשם קל, והם גם מאפשרים לכם לסגור אותם כשאתם רוצים ליהנות מאור שמש נוסף. בחירה בסוכך זרועות מעניקה לכם גיוון רב-תכליתי מכיוון שאתם יכולים לסגור אותו כשמזג האוויר גרוע ולהפחית את הסיכון לפגיעה בו. אם אתם שוקלים להוסיף סוכך זרועות לנכס המסחרי שלכם, ישנם כמה דברים שכדאי שתשקלו לפני כן.

 

עם מי אתם עובדים?

ישנן אפשרויות רבות של עסקים המוכרים סוככי זרועות, ואתם רוצים להיות בטוחים שאתם עובדים עם חברה בעלת מוניטין שאכפת לה מהאינטרסים שלכם. למרבה המזל, ישנן דרכים רבות שתוכלו לבדוק באמצעותן את הסטטוס של עסק לסוככים, החל מביקורות מקוונות ב-Google וכלה בדירוג של הלשכה לעסקים טובים יותר, כך שתוכלו לקנות בנוחות ובבטיחות. כשאתם מתחילים לבדוק עסק סוככים מסוים, הקפידו לשקול דברים כמו אם הוא יתקן את הסוכך עבורכם או אם תצטרכו להעסיק מישהו אחר. בנוסף, שאלו אם הם מציעים אחריות או אפשרויות תחזוקה. אם אי פעם תצטרכו להגיש תביעה או שיהיו לכם בעיות הנובעות מההתקנה, אחריות יכולה לעזור לכם לחסוך כסף וכאב לב.

 

בחרו נכון את החומרים שמהם עשוי הסוכך

כשאתם לוקחים בחשבון שהסוכך שיצורף לביתכם עשוי לשקול כמה מאות קילוגרמים, הידיעה שהוא מותקן בצורה מאובטחת היא קריטית. לכל הפחות, המתקין שלכם צריך להשתמש בברגי פיגרה רחבים ¾ ", אך זה יותר מאשר רק ברגים נכונים. בשלב הבא, יש לקחת בחשבון את החומר שממנו עשוי הגגון עצמו. בד אקרילי הוא הפופולרי ביותר מכיוון שהוא לא נשחק יתר על המידה או נרקב אם הוא מטופל היטב. בד אקרילי 100% יחזיק מעמד שמונה עד שתים עשרה שנים אם אתם מקפידים על תחזוקה נאותה.

 

ידני או חשמלי?

בעבר ברוב המקרים נהגו להתקין סוככים ידנים בבתים ובעסקים, בשנים האחרונות הטכנולוגיה מאוד התפתחה וכיום יש מערכות חכמות לסוככים חשמליים.

רוב הלקוחות כיום מתקינים בביתם סוככים חשמליים, ומעדיפים את נוחות החיים והאפשרות לפתוח ולסגור בלחיצת כפתור במקום לעבוד קשה ולהזיע כל פעם שרוצים לפתוח או לסגור את הסוכך.

 

לא משנה איזה סוכך תבחרו – בדקו שאתם בוחרים בחברה מקצועית, שתוכל לספק לכם מוצר איכותי ושירות אמין וטוב, עם מוצר שמחזיק לאורך שנים.