מה צריך כדי לבנות מותג אישי בפחות מ-15 דולר?

אסטרטגית השיווק והדוברת דורי קלארק מובילה שיעור מקוון בבניית הנוכחות והתיק האישי שלכם

 

גילוי נאות: המטרה שלנו היא להציג מוצרים ושירותים שלדעתנו אתם תמצאו אותם מעניינים ושימושיים. אם תרכשו אותם, אנחנו עשויים לקבל נתח קטן מההכנסות של המכירה מצד שותפי המסחר שלנו.

מותג אישי סולידי מסוגל להזיז הרים – או לפחות את שוק המניות.

 

אולי אתם זוכרים אירוע שנפל בשנה שעברה שכלל את המותג האישי של לא אחרת מאשר קיילי ג'נר. ב-21 בפברואר 2018, כוכבת הריאליטי וענקית האיפור בת ה-21 עלתה לטוויטר בתגובה לפריסה החדשה והמבלבלת של סנאפצ'ט, וחשפה כי החלה להימנע מאפליקציית ההודעות.

 

"אז… עוד מישהו כבר לא פותח את סנאפצ'ט? או שזה רק אני… אוף, זה כל כך עצוב," אמרה ג'נר לעוקביה.

 

ציוץ יחיד זה של אחד המשתמשים הבולטים של סנאפצ'ט הספיק כדי לגרום לשווי השוק של האפליקציה לצלול בכ-1.3 מיליארד דולר.

 

לציוץ של ג'נר הייתה השפעה מדהימה מכיוון שהיא השתמשה במדיה חברתית כדי לבנות מותג אישי שגייס לה מיליוני עוקבים, המעוניינים בטיפים ליופי וציוצים ממקור ראשון לגבי אורח החיים המפואר שלה. השפעתה על סנאפצ'ט היא דוגמה קיצונית, אך היא מדגימה את מידת ההשפעה שאפשר להפעיל בעזרת דימוי ציבורי מכוון ומוכר היטב.

 

הרעיון של לכבד מותג אישי אינו שמור לסלבריטאים. כפי שציין פעם היועץ והסופר פיטר גאסקה, שיווק עצמי כמותג הוא מהלך אישי ומקצועי נבון באופן בסיסי עבור כל איש עסקים בכך שהוא "[מבסס] אמון, אמינות ואומץ."

 

"כיזם, מותג אישי מוגדר היטב יכול לסייע גם בביסוס סגנון המנהיגות שלך וביסוס האופן שבו אתה רוצה להיות מוכר הן במקום העבודה והן מחוצה לו," כתב.

 

אז זו היתה "הסיבה" למה כדאי להקים מותג אישי; ועכשיו, ל"איך": אתם יכולים לקבל היכרות מקיפה עם כל מה שקשור למיתוג אישי על ידי הרשמה ל"מיתוג אישי למקצוענים יצירתיים עם דורי קלארק", שיעור מקוון בר השגה בנושא מיצוב עצמכם והעסק הקטן שלכם. הקורס נלמד לאורך 16 שעות על ידי היועצת, מחברת ודוברת קמפיין הנשיאות לשעבר, דורי קלארק, והוא עוסק בכישורים הדרושים לכם כדי לטפח נוכחות ותיק עבודות מקוון וגם לא מקוון.

 

קלארק מדריכה את תלמידיה דרך הפרטים הקטנים והמיתוגיים של מיתוג אישי לאורך 20 שיעורי וידאו (בתוספת תוכן בונוס), הזמינים 24/7 גם במכשירים ניידים וגם במחשב. היא מכסה מגוון רחב של נושאים, החל מיצירת רושם ראשוני מהמם ועד שימוש בקשרים שלכם לטיפוח הדימוי האישי. אולי לא תהיו קיילי ג'נר הבאה אחרי שתסיימו את השיעורים, אך ללא ספק תישארו עם הכישורים והידע הדרושים על מנת שתוכלו להפיק את המרב מראיונות, היכרויות, סמינרים מקוונים ומצבים בינאישיים אחרים.