דרכים לחסוך כסף על מצרכים – טיפים לקניית מזון בתקציב נמוך

1. שנה את חנות המכולת המועדפת עליך

למרות שהם מוכרים מוצרים זהים או דומים מאוד, לא כל חנויות המכולת גובות את אותם המחירים. חלק מרשתות המכולת ידועות לשמצה בעלות מחירים גבוהים יותר מאחרות. חלק מהרשתות הופכות את הצעת המחירים המותאמים לתקציב לנקודת גאווה.

 

אם אתה חושב שמכולת זולה מציעה מוצרים באיכות נמוכה יותר מהמתחרות שלה, חשבו שוב. לעתים קרובות, חנויות תקציב יכולות למכור את המוצרים שלהן במחירים נמוכים יותר מכיוון שהן מצמצמות עלויות בדרכים אחרות.

 

לדוגמה, אם אתה קונה באלדי, תצטרך להפקיד רבע כדי להשתמש בעגלת קניות ולשלם עבור כל השקיות שבהן אתה משתמש. רוב המוצרים למכירה שם הם במותג פרטי, כך שאתה לא משלם על שמות מותגים או פרסום מותגים.

2. היצמד למותגי החנות

כשאתה קונה מוצרי מותג, כמו שימורים של עגבניות, גלידה או חמאת בוטנים, האם אתה מקבל משהו איכותי יותר או טעים יותר מהמותג הפחות יקר בחנות? לא באמת.

 

למרות שזה לא המקרה באופן אוניברסלי, במקרים רבים, אותן חברות שמייצרות מוצרים ממותגים מייצרות את מותגי החנות.

 

בפעם הבאה שאתה בחנות, השווה את העלות של שם המותג האהוב עליך למותג החנות. אם מותג החנות זול יותר, קנה אותו ותנסה. אם זה פשוט לא עומד בציפיות שלך, אתה יכול לחזור בפעם הבאה.

3. לאכול לפני שאתה קונה

אם חטא מס' 1 של קניות במכולת הוא קניות ללא רשימה, שנייה קרובה היא קניות על בטן ריקה. כשאתה הולך לחנות לפני שאתה אוכל ארוחת צהריים או ערב, סביר להניח שתוסיף דברים שאתה לא צריך או אפילו רוצה במיוחד לעגלה שלך, מה שיגרום לחשבון שלך גבוה יותר.

 

באופן דומה, עדיף להימנע מללכת לחנות לאחר ארוחה שכללה צריכת אלכוהול. סביר להניח שתוציא יותר ותבצע קניות דחף אם תפנה לסופרמרקט כשאתה קצת שיכור.

4. קניות לבד

קנייה בעצמך מציעה יתרונות רבים. סביר להניח שתבלה פחות זמן בחנות כשזה רק אתה מאשר אם תביא את הילדים או בן זוג. כשאתה היחיד שעושה קניות, אף אחד לא שם כדי להתחנן שתקנה להם חצי ליטר גלידה או עוגיות מהמאפייה.

 

זה גם קל יותר להיצמד לרשימה שלך כאשר אין לך מישהו אחר שזורק סחורה לעגלה כאשר הגב שלך מופנה.

 

אם אתם הורים ומוצאים את הזמן לחנות לבד זה מאתגר, עשו משהו עם חבר שיש לו גם ילדים. הציעו לצפות בילדים שלהם בזמן שהם עושים קניות. לאחר מכן, הם יכולים לצפות בשלך בזמן שאתה עושה את אותו הדבר.

תוכלו גם להשתמש בקופונים לKSP אם אתם עושים קניות באינטרנט.