טיפים לשמירה על הסדר בארנק שלכם

ארנקים הפכו למאגר של פריטים מיותרים. כשתבחנו מקרוב את הארנק שלכם, תגלו שהוא כנראה גדול באותה מידה כמו ארנק היד של אמא שלכם. ובכן, אנחנו כאן כדי לספר לכם שימי הארנק הגדול נגמרו. מסיבה זו, יצרנו את הרשימה האולטימטיבית של דברים שתוכלו לעשות כדי להפוך את הארנק שלכם לדק יותר. לפני שנתחיל לחלוק איתכם את הסודות שלנו, הרשו לנו להזכיר איך ארנק דק פשוט מרגיש טוב יותר בכיס שלכם. זה כמו שחייך יהיו קלים יותר כשאתם לא מושכים לבנה בצורת ארנק לכל מקום שאתם הולכים. 

 

בואו נתחיל.

תגידו שלום לזבל

שלפו את הארנק שלכם עכשיו ותראו כמה דברים מיותרים אתם מחזיקים בו. הוציאו הכל החוצה. פרשו את הכל על שולחן העבודה שלכם ובחנו את הדברים היטב. בוודאי תמצאו קבלות, פתקים, פיסות נייר ואולי אפילו כמה דברים אחרים שלא ציפיתם להם. כולנו עושים את זה. זו ההזדמנות שלכם לנקות אותו ולהמיר אותו לארנק דק ומינימליסטי. זרקו את הקבלות הישנות שאתם אף פעם לא משתמשים בהן. אם אתם רוצים לשמור אותן, אחסנו אותן במקום אחר. הרעיון הוא לכוון לארנק מינימליסטי שבקושי שמים לב שהוא נמצא בכיס.

אתם באמת צריכים כל כך הרבה מזומנים?

העולם של ימינו הופך במהירות לכזה שאין בו מזומן. עם כניסתן של אפליקציות למטבעות דיגיטליים ולתשלום סלולרי, האם אתם באמת זקוקים למזומנים בארנק שלכם? זה תמיד רעיון טוב לסחוב כמות מזומנים קטנה למקרי חירום, אבל יותר מכך זה ממש מיותר. זה רק עוד דבר אחד בכיס שתופס מקום נוסף. אם אתם מרגישים שאתם צריכים לקחת איתכם סכום גדול, נסו לשאת כמה שטרות גדולים יותר מאשר עשרות שטרות של 20. הארנק הדק שלכם יודה לכם.

שמרו מידע של כרטיסי ביקור בטלפון

אנו יודעים שאתם חומדים את כרטיסי הביקור שקיבלתם מאותה ועידה שבה השתתפתם לפני שנה. עם זאת, האם שקלתם לשמור אותם בצורה בטוחה יותר? ישנן מספר דרכים שבהן תוכלו לבצע דיגיטציה של כרטיסי הביקור שאתם שומרים. אתם יכולים להזין את המידע באופן ידני לטלפון שלכם או פשוט לצלם תמונה שלהם. כך או כך, זה טוב יותר מאשר לשאת טונות של כרטיסים עליכם לכל מקום שאתם הולכים. אם אתם מנסים לעבור לארנק דק, זה טיפ מצוין לחיסכון במקום.

שמרו את כרטיס הביטוח הלאומי בבית

רובנו שומרים את כרטיסי הביטוח הלאומי בארנק. אנחנו לא בטוחים אם זה כלל לא כתוב, אבל זה לא טוב. אם אתם מאבדים את הארנק, אתם מסכנים את עצמכם בפגיעה פוטנציאלית של גניבת זהות. הוציאו את כרטיס הביטוח הלאומי והשאירו אותו בבית.

 

זה היה המדריך המלא לעשיית סדר בארנק שלכם כדי ללכת על מראה ותחושה מינימליסטיים. כאן תוכלו לראות את מבחר הארנקים הדקים שלנו!

 

אנו גם מייצרים ארנקים לנשים.