בית דומה, שער שונה – איזה שער הולך לאן?

אם אתה מתקין מערכת גידור סביב הבית שלך, יש סיכוי טוב שתצטרך יותר משער אחד כדי להכיל נקודות גישה שונות בנכס שלך. ממסעות הגישה לאורחים, ישנם מקומות רבים שבהם שער מועיל.

 

צוות מומחי הגדר והשערים בגידור הצ'יטור של טאורנגה גילה פירוט של סוגי השערים השונים שעשויים להתאים לנכס שלך.

 

שערים חשמליים לחניה

 

כשאנחנו מדברים על שערים, הדבר הראשון שעולה בראשכם הוא שער הגישה – זה שמשלים את מערכת הגידור סביב החצר הקדמית שלכם. סדרי העדיפויות לשערי הגישה הם כפולים: ביטחון ואסתטיקה. אתה רוצה שער לחניה מגורים המציע לילדיך מקום בטוח לשחק בו ומונע מהפורצים לראות את הבית שלך כיעד קל. אבל אתה רוצה גם שער בחניה אטרקטיבי, שמתאים למראה ולסגנון של הבית שלך. לגידור צ'ייטור שפע אפשרויות שער שיספקו את שתיהן.

 

שערים להולכי רגל

 

תלוי במתווה הבית שלך בחלקו, יתכן שיהיה לך גם שער להולכי רגל שמבקרים יכנסו לנכס ברגל מבלי לפתוח את שער הכניסה. שערים קטנים יותר אלו יכולים להתאים לשער הגישה, או להשלים אותו.

 

יש לך מגוון אפשרויות סגנון עבור שער המדרחוב שלך, אך ברצונך לוודא שהמבקרים קלים למצוא את הידית ולהשתמש בה. אתה יכול לשפר את האבטחה או הנוחות באמצעות לוח מקשים, אינטרקום וגישה לשליטה מרחוק.

 

שערי גן

 

בצד הבית או בחלק האחורי של הבית, יתכן ויהיה לך מקום לשער גן – כניסה היישר לגינה בחצר האחורית שלך. יש לכם כאן עוד קצת מקום לשחק עם הסגנון, בחירת שער גן המתאים לאישיות הירק הצומח בתוכו. בין אם זה שער עץ ממוסגר בקיסוס, שער צבעוני או שער גותי עתיק, שער זה יוצר גבול סביב הגינה שלך ומדגיש את הסגנון שלך.

 

שערים לבריכה

 

שער בריכה צריך להיות מאובטח ויציב אך הוא כבר נמצא בחצר האחורית, כך שפרטיות אינה דאגה. שערי בריכה פופולריים כוללים מערכות שערים לבריכת זכוכית היוצרים מחסום בטוח מבלי לשבור את נוף החצר האחורית, או שערי אלומיניום מצופי אבקה מצופה אבקה למראה קלאסי.

 

שערים לסירות, טריילרים ועוד

 

יתכן שתזדקק לשער מסוים שייפתח לקטע של הנכס שלך המכיל נכסים יקרי ערך כמו סירה, קרוואן או מכונית קלאסית. שערים אלה נעשים לרוב בהתאמה אישית לפי מקום האחסון הספציפי שלך תוך שמירה על חפצי הערך שלך מפני עיניים סקרניות. אבל אתה רוצה גם שהשערים האלה יהיו קלים לתפעול, כך שהוצאת הסירה ליום על המים אינה מטלה. שערי לוח הצבעים שלנו עובדים היטב לפונקציה זו וניתנים לייצור בכל גודל.

 

לשערים איכותיים סביב הבית שלך בטורנגה, הר מונגאנוי, בתלמלים או פפמואה, צרו קשר עם הגדר ומומחי השער בגידור צ'ייטור.