איך לשמור על שגרת אימונים טובה?

בגדי אימון חדשים

לעתים קרובות לא צריך יותר מבגדי אימון חדשים כדי לקבל פוש של מוטיבציה. חשוב להרגיש טוב כדי להצליח. חשיבה חיובית עוזרת לך לתת את המאמץ הקטן הזה כדי לבצע טוב יותר את האימונים. זה לא בהכרח חייב להיות יקר לקנות בגדי ספורט איכותיים לנשים שאת מרגישה בהם טוב.

 

פנקי את עצמך בבגד חדש ותרגישי את השמחה באימונים מבלי שזה ישרוף לך את הארנק.

דלק לגוף

מה את מכניסה לגוף שלך כדי להצליח באימון? חשוב להקפיד לבחור בדברים הנכונים. מזון בריא ועשיר בחלבון לא חייב להיות משעמם, עשי מחקר ברשתות החברתיות או בקרי בחנות הספרים הקרובה. יש הרבה מנות נפלאות שהן פשוטות וגם טובות, אתגרי את עצמך עם מנה חדשה כל שבוע. את כבר בדרך לגבש שגרה חדשה וטובה.

אימונים עם חברים

עבור חלק, חברים לאימון יכולים לספק את המוטיבציה הנוספת הדרושה כדי להילחם ברצון לא לצאת מפתח הדלת. חשבי על זה: קשה יותר להמציא תירוץ כשזה לא רק בשבילך. עבור חלק, התעמלות עם חברים מספקת השראה לתרגילים חדשים שאולי לא ניסו קודם לכן. אם יש לך חיי יום יום עמוסים, זו דרך מצוינת לשלב חיי חברה ופעילות גופנית.

התאמני כשזה מתאים לך

אם אין לך זמן להתאמן שעה שלמה ביום בגלל שהחיים שלך עמוסים ביותר מדי משימות שאת צריכה לעשות, את יכולה לעשות אימון קצר ועדיין להרגיש את התחושה הטובה שעשית משהו טוב לגוף ולמוח. אם את לא רוצה להתאמן זמן רב, תעשי מה שאת רואה לנכון. ברגע שהאימון הופך למשהו שאת מרגישה חובה לעשות אותו, קל יותר להפוך פתאום לספונסרית של חדר הכושר.

 

את יכולה גם להציף את החושים שלך עם מוזיקה שמכניסה אותך למצב רוח טוב ואת הגוף שלך לקצב. אולי האימון יהיה אחד הטובים שהיו לך. אם זה פשוט לא היום שלך, נסי לעשות נשימות, אולי זה הרגע לנסות מיינדפולנס. החיים מלאים בהסחות דעת שיכולות להציף כל אחד מאיתנו. על ידי אימון המוח שלך להירגעות, תוכלי בסופו של דבר להיות נוכחת יותר מבלי להילחץ מבעיות עתידיות.