איך למצוא את המפתח ללב הלקוח ממבט ראשון

איך למצוא את המפתח ללב הלקוח ממבט ראשון?

היום נגלה לך סוד: איך לקבוע את אופי המבקר שלך עוד לפני תחילת הטיפול והשיחה החיה. עם מיומנויות סמויות אלו תמיד תוכלי להבין ממבט ראשון מי נמצא לפניך. עקרת בית נינוחה, חובבת אופנה זוהרת או עובדת משרד. 

 

נתחיל את הסיפור שלנו ממחשבה מעניינת שעלתה בנו. לאחרונה צוות מומחים בינלאומיים לויזאז' הפריך לאחרונה את הרעיון העקרוני, שעד היום רווח בקרב מיליוני נשים. לפי רעיון זה, ברחבי האינטרנט ניתן למצוא כמות אדירה של קלישאות לגבי איך הגבות אמורות להיראות. איך להתאים לטרנדים האחרונים, באילו צבעים או חינה עדיף להשתמש, איך לסרק את הגבות ומה צריך להיות הרוחב שלהן. 

במציאות, את כל הגורמים האלו ניתן לשייך לקלישאות סטיגמטיות, בגלל שכל מאסטרית לגבות שמכבדת את עצמה תענה לך- תמיד, בלי יוצא מן הכלל, חייבים להתאים את הגבות אישית לכל אדם, באופן אינדיבידואלי. זה קריטי, כי הגבות הן המקור העיקרי להבנת רגשות האדם שמולך.

 

ולמה צריך את כל האמונות האלו, אם בעזרת תיקון צורה וצבע של הגבות אפשר לשנות רק את הרושם הויזואלי מהשליש העליון של הפנים.

 

בחזרה לנושא הרגשות בהבעות הפנים, היינו רוצים לעשות דגש על כך, שהגבות הן המקור הכי משמעותי למידע בלתי-מילולי על האדם. וזה אומר שאנחנו בהחלט יכולים לצייר לעצמנו "תמונה" של אדם כלשהו, אבל לא במראה, אלא במחשבה. 

נושא הרגשות על הפנים והאופן שבו הגבות משפיעות עליהן נדון אצלינו בהרחבה בקורס גבות של מכללת LFA, עם המרצה המיוחדת במינה, פאני יקוטי. פאני בעלת כ-15 שנות ניסיון בתחום עבודה מעשית והדרכת מאסטריות לגבות. רק תדמייני כמה דברים מעניינים היא יכולה לספר! תכף נחלוק איתך חלק מהממצאים שלה!

 

ובכן, קודם כל יש לשים לב לצבע וטון הגבות. אם לדבר בשפה פשוטה, ככל שהאישה בוחרת בגוון בהיר יותר, כך היא עדינה יותר, או לפחות רוצה ליצור רושם כזה. מכאן ניתן להסיק שנשים עם גבות שחורות רוצות ליצור רושם שהן, או שהן באמת הינן בעלות אופי חזק, עם גבולות ברורים. בעוד שנשים עם גבות ממש בהירות, כמעט לבנות, יוצרות רושם של "מלאך עלי אדמות". כמו כן, יש לשים לב לרוחב הגבות: ככל שהגבות מעוצבות בתור רחבות יותר, כך תווי הפנים נראים גסים יותר.

באמצעות הערכת הגבות מזווית לפריפריה של הפנים נוצרת הגדלה של שטח המצח. אותו הדבר נוגע לקימור הגבה- ככל שהן ישרות יותר, כך אזור המצח נראה גדול יותר. אבל אם מרימים מעט את זוויות הפנים, להזיז לכיוון האף, זה ייצור אפקט של "הקטנת" המצח. 

חובבות של קווי גבות חדים חייבות להבין שזה מעניק לפנים מראה דרמטי מיוחד ועצבות. בעיניים שמעליהן גבות "משורטטות" נראה חוסר הבנה- מה לעשות עם החיים האלו. 

בעלות של גשר אף רחב ירוויחו מתמרון עם קירוב הגבות לאף- כך המראה הכולל נראה צר ומטופח יותר.

וכמובן, הגורם המרכזי: קימור זורם, גבות פלומתיות, וטבעיות מירבית באופן כללי- כל אלו מורידים שנים מהפנים, מעניקות להם רעננות ונעורים. ומצד שני, גבות חדות עם קימור יתר, מודגשות יתר על מידה, מוסיפות שנים.

 

המסקנה שעולה מכל התצפיות האלו: יש לברר עם הלקוחות שלך אילו רגשות הן רוצות שהפנים שלהן ישדרו. ועל בסיס זה יש לבחור ביחד צורה, טון ורוחב של הגבות. כך המבקרות שלך תמיד יצאו מרוצות ומאושרות!