כיצד פועלים סוככי זרועות?

סוככי זרועות למרפסת או לחצר הם פתרון נוח שמגן עליכם ועל בני המשפחה מפני השמש ומזג אוויר סוער. בין אם אתם עורכים מסיבה או סתם נרגעים בצל, סוככים מאפשרים לכם להנות מהזמן שאתם מבלים במרחב החיצוני של ביתכם.

 

תהיתם אי פעם איך סוככי זרועות פועלים וממה הם עשויים?

 

ראשית, אחד היתרונות הטובים ביותר בתפעול של סוככים אלה הוא הנוחות שבה ניתן לאחסן אותם בעת הצורך. סוככי זרועות נשארים פתוחים במהלך החודשים החמים, ולקראת החורף ניתן לגלגל אותם בחזרה פנימה לתוך המנגנון המוגן מפני האלמנטים של הטבע.

 

שנית, החומרים מהם עשויים סוככי זרועות תוצרת גרמניה מגוונים מאוד, ולכן מוצרים אלה זמינים בגדלים, סגנונות וצבעים רבים. עם זאת, ההמלצה הטובה ביותר היא כנראה סוכך עשוי מבד אקרילי באיכות גבוהה עם מסגרת מאלומיניום, אשר מספקת כוח ועמידות.

 

סוככי זרועות יכולים לפעול בצורה שונה, בין אם הם ידניים או ממונעים, ולפי זה מותאמים להם אמצעי ההפעלה. למשל, סוככים ידניים מופעלים באמצעות ידית או כננת. יש גם מודלים של סוככים שהבד שלהם נשלף ומחזק במקום על ידי זרועות רובוטיות. זרועות אלה נפתחות כאשר אתם רוצים לפתוח את הסוכך. הזרועות הרובוטיות יכולות להיפתח באופן אוטומטי, כאשר חלק מהן נפרשות באופן ידני לאחר פתיחת הסוכך.

 

סוככים אוטומטיים מופעלים באמצעות מנוע המאפשר לכם, בעלי הבית, לאחסן את הסוככים שלכם בלחיצת כפתור אחת בלבד. רוב היצרנים מספקים גם שלט רחוק יחד עם סוכך לצורך הפעלתו. סוככים ממונעים ניתנים גם להפעלה באופן ידני, במקרה שישנה בעיה כלשהי באספקת החשמל.

 

זרועות טלסקופיות הן בעלות צילינדרים מלאים גז והן נראות בדרך כלל בסוככי זרועות קטנים יותר. התחזוקה של זרועות טלסקופיות עשויה להיות יקרה יותר מכיוון שהגז יכול לדלוף, מה שמחייב למלא אותו מחדש.