חיזוק מכירות בשיווק וידאו: כיצד ניתן לעשות זאת?

אבל אם העסק שלכם נאבק בתחום המכירות ושיעור ההמרות שלכם הוא הנמוך ביותר שהיה אי פעם, ברור שאתם תוהים כיצד תוכלו להשתמש בשיווק בוידאו כדי לשנות זאת.

 

אז מהן הדרכים שבהן תוכלו להגביר מכירות ולמשוך תנועה לאתר שלכם?

 

הנה כמה אסטרטגיות שבהן תוכלו להשתמש:

 

צרו סרטון דף נחיתה

דף הנחיתה של האתר שלכם הוא ממש חשוב, מכיוון שהוא הדף הראשון שמבקרים רואים כשהם מגיעים לאתר שלכם.

 

נתונים סטטיסטיים מראים שלעסקים יש רק שמונה שניות להרשים באמצעות דף הנחיתה שלהם. אם דף הנחיתה שלכם לא נטען כמו שצריך או שאינו מרשים מספיק, הוא יכול להוריד את שיעור ההמרות שלכם בשבעה אחוזים.

 

וודאו שהסרטון של דף הנחיתה שלכם הוא קצר, פשוט ומושקע. התמקדו בעסק ובשירותיו. דברו על איך שאתם יכולים לעזור ללקוחות עם הבעיות שלהם וכיצד השירותים שלכם יכולים לעשות את ההבדל בחייהם.

 

השתמשו בראיונות עובדים

אתם יכולים ליצור קטע של דקה על מה שהעובדים שלכם חושבים לגבי עבודה בחברה שלכם.

 

האם החברה שלכם ידידותית ובטוחה לנשים? איך זה משנה את חיי העובדים שלכם? האם סביבת העבודה הכוללת טובה וכמה זמן העובדים עובדים עבור הארגון שלכם?

 

ענו על כל השאלות הללו באמצעות סרטון וידאו, ולאחר מכן וודאו שאתם מפרסמים אותו באתר האינטרנט שלכם ובמדיה החברתית. אם עדיין לא עשיתם זאת, כדאי לכם גם ליצור ערוץ יוטיוב לעסק שלכם.

 

ליוטיוב יש יותר מ-1.9 מיליארד משתמשים וזו הפלטפורמה המושלמת להרחבת העסק שלכם באופן דיגיטלי. אתם יכולים לפנות לאלפי לקוחות פוטנציאליים עם תוכן וידאו אינטראקטיבי.

 

בנוסף, פלטפורמת שיתוף הוידאו מאפשרת לכם לתרגם את הסרטונים שלכם ליותר מ-80 שפות שונות. זה מאפשר לכם להתחבר ללקוחות פוטנציאליים גם מחוץ למדינה.

 

אלה רק כמה מהדרכים שבהן אתם יכולים להרחיב את העסק שלכם ולהשתמש בשיווק בוידאו כדי להגדיל את המכירות.

 

אם אתם מחפשים יוצרי תוכן וידאו שיכולים לבצע הפקת סרטוני תדמית באיכות יוצאת דופן, הגעתם למקום הנכון!

 

אנו יכולים לעזור לכם לקחת את משחק השיווק שלכם לשלב הבא. צרו קשר עם חברת הפקת הוידאו שלנו והשאירו את הכל לנו!