500 סוגים שונים של מוצרי ספיגה – איך תדעו מה מתאים לכם?

לאחר גיל 60, מבוגרים רבים יחוו בעיות של בריחת שתן. זה די נפוץ לראות נשים חוות בריחת שתן כאשר הן עוברות את גיל המעבר וצריכות להשתמש במוצרים שעוזרים לתפוס את השתן שנוזל ​​כאשר הן צוחקות, משתעלות או מתעטשות. סוג זה של בריחת שתן הוא הנפוץ ביותר בקרב גברים ונשים כאחד. לעתים קרובות זה קורה יותר לנשים שילדו כיוון שלידה לרוב גורמת לשרירי רצפת האגן להימתח והם לא נוטים להחזיק את השתן כפי שהיו יכולים בעבר. השרירים החלשים יכולים לא רק להוביל לבעיות בריחת שתן, הם יכולים גם לגרום לבריחת צואה.

 

לאחר שאובחנתם על ידי הרופא שלכם, תוכלו להתחיל לבחון את האפשרויות כדי למצוא הקלה בסימפטומים. נשים רבות מוצאות כי השימוש בחיתולים למבוגרים הוא האפשרות הטובה ביותר. החיתולים החדשים למבוגרים מיוצרים במיוחד עבור שני המינים, מה שמקל על ניהול בריחת שתן ושמירה על חיי חברה. מכיוון שאתם בשוק החיתולים למבוגרים, בואו נעבור על כמה מהסוגים השונים שיש שם, כך שתוכלו למצוא את זה שמתאים למצבכם.

 

חלק מהקטגוריות שתראה כוללות את הדברים הבאים:

  • רפידות או תחבושות
  • תחתוני מבוגרים
  • תחתוני מגן
  • תחתונים ללא חגורה
  • תחתונים עם חגורה
  • פדים

 

ישנם מוצרים הניתנים לשימוש חוזר ואחרים חד פעמיים. אז איזה מתאים לכם? זה תלוי במצב שלכם. ככל שמדובר במוצרי ספיגה, הסוג הפופולרי ביותר שנבחר הוא תחתוני מבוגרים. חיתולים אלה הם מאוד דקים ויסייעו לכם לשמור על כבודכם מאחר שאנשים אחרים לא יוכלו לומר שאתם לובשים אותם. ניתן לרכוש אותם כחיתולים חד פעמיים או רב פעמיים. החיתולים הרב פעמיים הם פחות יקרים ועשויים מכותנה, מה שעוזר להם להיראות כמו התחתונים הרגילים שלכם. תחתונים אלה הם קלים והולכים להיות האופציה הטובה ביותר שיש לכם אם תרצו למצוא תחתונים שקרובים למה שאתם רגילים ללבוש.

 

בדרך כלל אנשים משתמשים גם בתחתוני מגן אך הם משמשים בעיקר לאנשים עם בריחת שתן מוגברת במהלך היום. הריפוד עבה בהרבה מהתחתונים ותוכלו לרכוש אותם בחיתול נפתח.

 

לבעיות קלות יותר, רפידות ותחבושות הן אפשרויות נפלאות. מוצרים אלה מאפשרים לכם ללבוש את התחתונים הרגילים שלכם, אתם רק צריכים לחבר אליהם את הרפידה או את התחבושת. יש להם גיבוי דביק כך שהם יישארו במקום כשאתם לובשים אותם לאורך כל היום.

 

חיתולי לילה משמשים בדרך כלל לאותם אנשים שיש להם בעיות בריחת שתן בעיקר בלילה. שימוש בחיתולי לילה יאפשר לכם להישאר בטוחים ובאמת יגן על מצעי המיטה שלכם.

 

לא משנה באיזה סוג חיתול למבוגרים תבחרו להשתמש, אתם צריכים לוודא שאתם משתמשים במוצר המתאים למצבכם. עליכם לבחון את הגדלים והסגנונות השונים כדי למצוא מוצר שיהיה נוח לצרכים שלכם ויאפשר לכם ליהנות מחייכם מבלי לדאוג מרטיבות ומבוכה עקב בריחת שתן.