5 טיפים לשיחה על סקס עם בני הזוג שלכם

1. הישארו כנים ואכפתיים באופן בו אתם מבטאים את רצונותיכם, תוך התחשבות ברגשות זה של זה

אם עולים רגשות קשים, הישארו איתם. זה המקום שבו שניכם יכולים לתרגל את כישורי התקשורת שלכם.

 

אם אחד מכם חרד, הקשיבו באמפתיה לפחדים שלו.

 

לפעמים זה כל מה שצריך כדי שהפחדים האלה ייעלמו.

 

זה תהליך של למידה וקבלת אחד את השני והוא לא קורה בן לילה. אמון בנוי על מחוות עקביות, קטנות, ולא הבטחות גדולות.

2. גם אם הפעילות המינית האהובה על בני זוגכם אינה כוס התה שלכם, היו סקרנים לגבי מה שמדליק אותם בנושא

הקשיבו למחשבותיהם ולתובנותיהם בנושא. היו פתוחים לאפשרות שתוכלו לנסות משהו חדש.

 

אם אדם אחד מעדיף התעלסויות רכות וערב של רומנטיקה, ערכו ערב כזה בדיוק כפי שהוא רוצה, עד לפרטים הקטנים. אם האחר רוצה להיקשר ולהתנגד, תכננו זמן להעניק לו את החוויה הזו.

 

כשאתם נותנים לבני הזוג שלכם חוויה שאתם יודעים שהם אוהבים אבל זה לא בדיוק הקטע שלכם, שאבו סיפוק מהעונג העצום של ההנאה שלהם, בידיעה שאתם נותנים להם את מה שהם רוצים בלב נדיב ואוהב. אתם יכולים לסמוך על כך שבאותה רוח נדיבה, הם יעשו את אותו הדבר עבורכם כשהזמן יתאים.

 

ייתכן כי הצרכים המיניים העיקריים שלכם אינם מסתדרים, אך שניכם עשויים למצוא את עצמכם מרחיבים את התפריטים המיניים שלכם כך שיכללו מגוון חוויות. אם בני הזוג שלכם היו השיבוט המיני שלכם, חיי המין שלכם היו חסרים את המתח הארוטי שיכול לבוא עם קיומו של הבדל. כשאנחנו מיישמים קצת יצירתיות אנחנו יכולים להשתמש באנרגיה מקוטבת שיוצרת סוג של תשוקה החסרה לעתים קרובות במערכות יחסים.

3. שמרו על זרימת המילים

המילים שאנחנו אומרים מכניסים אחרים לתוך ליבנו, אל הפחדים שלנו, אל הפגיעות שלנו. כשאנחנו נפתחים בפני השותפים שלנו ומשתפים את העולמות האירוטיים הפנימיים שלנו, אנחנו אומרים בעצם – אני רוצה להיות אינטימי איתך. אני רוצה שתדע מי אני. כאשר אנו מוצאים את האומץ לדבר על הרצונות המיניים שלנו, אנו מתחילים להבין כי תקשורת היא הצעד הראשון במילוי צרכינו.

4. בואו עם סקרנות ופתיחות

השיפוט סוגר את הדלת ללמידה ויוצר חוסר אמון באחרים.

 

גלגול עיניים, הערה נמרצת, בדיחה, מבט של אי הסכמה, שתיקה, לכל אלה יש את הכוח לסגור את הנושא, ולגרום לכך שלעולם לא תדברו עליו שוב.

 

במקום לראות הבדל כבעיה, למדו כיצד ההבדלים מרחיבים את שדה המשחק. סקרנו את מוחם האירוטי של בני זוגכם וחגגו יחד סוג של ספקטרום מלא של אהבה.

גם אם בן/בת הזוג ירצו להתחיל להשתמש בדילדו במהלך יחסי המין שלכם – היו פתוחים!

5. התחילו להפוך את השיחות האלה לחלק מחייכם המשותפים

ברגע שאנחנו מתחילים להקשיב לצרכי השותפים שלנו מבלי לקחת על עצמנו את האחריות לפתור את התסכולים שלהם או אפילו לענות על הרצונות שלהם, סקס הופך לנושא מעניין.

 

אנחנו יכולים לשמוע כמעט כל דבר שיש לבן הזוג שלנו לומר, אם אנחנו יכולים להרגיש את האהבה מתחת למילים.

 

רוב הוויכוחים משובצים בפחד. פחד שנאבד אהבה או קבלה.

 

אם נתחיל בשיחות רגישות בכך שנרגיע את בני הזוג שהם אהובים ומכובדים, הפחד יוחלף בסקרנות ועניין.

 

יתכן שתגלו שיש לכם רצונות דומים לבני הזוג שלכם, או שתגלו שתשוקותיכם המיניות שונות בתכלית. אם יש אכזבה, דברו על זה ללא האשמה. זה נפוץ שלזוג יש העדפות מיניות שונות. אפשר גם ללמוד איך לענות על הרצונות אחד של השני.