3 דרכים שדוכני מיצים ניידים וקפה מוסיפים ערך מוסף לאירוע שלכם

הכי קל לפנק את האורחים שלך במשהו טעים, מרענן ובריא. מלבד הכיבוד שבדרך כלל מוצאים באירועי חברה, מיצים, שייקים וקפה מספקים תענוג נוסף שיעזור לזכור את המותג שלך.

 

בתערוכות, הגשת שייק או מיץ טריים מוכנים היא דרך מבריקה להגדיל את ההתעניינות בדוכן שלך. כלומר, בואו נודה על האמת, אם אתה נכנס לאירוע שתקבל את פניו בריח התפוזים החדשים או קפה, אתה לא סתם הולך הלאה, נכון !?

 

ב"בריסטה "אנו ידועים בקפה הטעים שלנו, אך מה שאינכם יודעים הוא שאנו מכינים גם משקה פירותי מרושע! להלן שלוש הסיבות המובילות שלנו, שהמיצים והמחלקות הניידות שלנו מטפלים באירועים של לקוחות:

 

סיבה 1: הם ממריצים ומחיים

אם הכנתם אי פעם מיץ או שייק לארוחת הבוקר בבית, תוכלו להבין את השמחה הפשוטה של ​​צריכת פרי ושייקים טריים שהוכנו על הבוקר. הם ארוזים מלאי טעם וחומרי תזונה, הם דחיפה אנרגטית נהדרת.

 

חטיפי מיץ ניידים ושייקים מאפשרים לכם לחלוק את ההנאה הזו עם האורחים שלכם ולהתחיל את האירוע שלכם בסטייל. אחרי הכל, אירועים מעייפים. שייקים ומיצים מספקים הפוגה נחוצה מאוד, בעיצומו של יום עמוס!

 

סיבה 2: הם בריאים וטעימים

בין אם אתם אוהבים את זה או מתעבים את זה, אין ספק שאנו מודעים יותר לבריאותנו ורווחתנו כאומה. ישנה התמקדות הולכת וגוברת בערך התזונתי בתעשיית המזון ומודעות מוגברת לחוסר סובלנות ולאופן שבו המזון משפיע על גופנו.

 

אם אתם מספקים באופן קבוע כיבוד באירועים שלכם, מיצים ניידים וחטיפי שייק יכולים להיות דרך נחמדה לנטוש את החטיפים הסוכרים לטובת משהו מזין יותר. בריאים ועם זאת טעימים, ישנם עשרות שילובים שאפשר לשחק איתם, מטעמים טרופיים ועד פירות יער ופירות הדר.

 

סיבה 3: הם מציעים משהו קצת אחר

דוכני קפה ניידים הם מצרך מוכח של כנסים ואירועים, ובצדק! מי לא אוהב משקה חם כדי להמשיך במהלך יום ארוך ?! אבל יהיו מקרים שבהם אתה רוצה להתבלט מהקהל ולהציע משהו קצת אחר.

 

כאן נכנסים חטיפי מיץ ניידים ושייקים. משקאות טריים ופירותיים מאפשרים לכם להיות קצת יצירתיים ולשחק עם מה שאתם מגישים. אתה יכול אפילו לתת לתערובות שמות מותאמים אישית הקשורים למוצרים ולשירותים שלך!

 

שייקים ומיצים מספקים גם אלטרנטיבה נחמדה לקפה כאשר מזג האוויר חם יותר באביב ובקיץ. מוגש בתערוכות או באירועי חוץ כמו פסטיבלים או פיירים, שייקים מהווים את המקביל הרענן למשקאות חמים ותחליף בריא לחטיפים מלאי סוכר.